ייעוץ לחברות

מרגישים שהחברה לא ממצה את הפוטנציאל שלה? מעוניינים לקחת את החברה למקום גבוה יותר? א”כ חברת ייעוץ ארגוני היא המקום הנכון עבורכם. במאמר נסביר על ייעוץ לחברות מהו, מהם הפרמטרים החשובים למדידת תקופת החברה ועוד.. אך ראשית, אנו נציג את עצמנו. חברתנו מספקת שירותי ייעוץ לעסקים, חברות וארגונים עם ניסיון של למעלה מ-15 שנה. לנו לקוחות ועסקים בכל הסגנונות, הצבעים והתחומים השונים. אנו נלווה אתכם ונייעץ לכם בכל תחומי פעילות החברה, נסייע לכם בתמחור מוצרים, נכשיר את המנהלים ולניהול עובדים ושירותים, נפיק את המירב הטמון בכל חברה ועסק ובכך תוכלו להגדיל את הכנסות החברה ולצמצם בעלויות השונות.

ייעוץ לחברות זה קודם כל להיות מסודרים

סיטואציה א’: אתם נכנסים למשרד, והדבר הראשון הניצב מולכם הוא ערימת ניירות ומסמכים.. קפצתם למטבח להכין קפה של בוקר, ומולכם כוסות מלוכלכות אשר לא עברו שטיפה וניקיון כבר מספר ימים או שבועות.. חיפשתם את “שדכן” להדק חשבוניות, ואין לכם שמץ היכן הוא או שמעולם לא היה לו מקום קבוע..

סיטואציה ב’: הגעתם למשרד בבוקר, השולחן מסודר.. מסמכים לטיפול ממתינים בסדר מופתי ואתם ניגשים היישר אליהם כדי לרוקן את הערימה.. המטבח נקי ומצוחצח.. לכל פריט יש את המקום הקבוע שלו ואתם לא מבזבזים זמן מיותר לחיפוש אחר פריט זה או אחר..

אם אתם מהסוג השני, אנו נוכל לומר לכם כי העבודה איתכם תיהיה קלה יותר והתוצאות לא יאחרו להגיע. אם אתם דווקא מהסוג הראשון, אז דעו כי נצטרך לבחון יחד את הדרכים לסדר וארגון בחברה לפני הכל. כך או כך, תמיד יש מה לשפר, תמיד יש להיכן לשאוף ובשביל זה בין היתר יש שירות ייעוץ לחברות.

ייעוץ עסקי, ייעוץ ארגוני, ייעוץ לחברות

התייעלות והכשרת מנהלים

כאמור, הסדר והארגון הוא הדבר הראשוני שעליו נעבוד בתחילת העבודה של ייעוץ לחברות. הדבר השני או התייעלות. בשלב זה יועצים מנוסים ומקצועיים של חברתנו, יצרו הירככיה ברורה ובעזרת טכניקות מסוימות, אנו נחל בבחינת תפוקת העובדים, ייעול היצור, המוצרים או השירותים ונכשיר את מנהלי החברה ליצירת משמעת פנים ארגונית אשר תסייע לחברה להתקדם.

צמצום הוצאות לא נחוצות – שלב הכרחי בייעוץ לחברות

אחת “המחלות” המוכרות שכמעט ואין אדם, ארגון או חברה אשר “מחלה” זו אינה פסחה אליהם, היא הוצאות לא נחוצות. ייעוץ לחברות יצמצם לכם את ההוצאות אשר אינם הכרחיות, יפיק תועלת מרובה יותר מההוצאות הנוכחיות, יחבר אתכם לספקים ונותני שירות יעילים, איכותיים וחסכוניים יותר. כמו כן יועץ עסקי מקצועי מטעם חברתנו יבחן את הכנסות החברה, ויראה כיצד ניתן להפיק יותר, איך להשיג לקוחות חדשים או לשמור על הקיימים ועוד..